Luksusowe samochody używane – Volvo Selekt

Marzysz o przestrzennym, a zarazem ekonomicznym crossoverze Volvo XC60? A może chciałbyś usiąść za kierownicą luksusowego sedana Volvo S90? Nic prostszego. Wystarczy, że odwiedzisz najbliższy salon Volvo i zapytasz o program Volvo Selekt.

 

Dlaczego warto kupować samochody używane Volvo w programie Selekt?

Wśród kierowców Volvo często można usłyszeć opinię, że program Selekt to najkorzystniejszy sposób zakupu używanego samochodu tej marki. Skąd to przekonanie? Członkami programu są wyłącznie autoryzowane salony sprzedaży, które obok sprzedaży nowych samochodów Volvo, oferują swoim klientom także samochody używane. W odróżnieniu od samochodów używanych nabytych w innych miejscach używane Volvo z salonu charakteryzują się doskonałym stanem technicznym i bardzo dobrym lub wręcz wzorowym stanem wizualnym. Programem Selekt mogą być objęte wyłącznie samochody młodsze niż 7 lat i to pod warunkiem, że ich przebieg jest wyższy niż 150 tys. km.

samochody używane volvo

Jakie zalety ma używane Volvo z salonu?

Warunkiem zakwalifikowania pojazdu do programu Selekt jest nie tylko rocznik i liczba przejechanych kilometrów. Każde Volvo dostępne w ramach programu musi przejść szczegółową i drobiazgową kontrolę techniczną przeprowadzoną zgodnie z najwyższymi standardami Volvo. W trakcie kontroli weryfikuje się ponad 100 punktów kontrolnych, które odpowiadają za bezpieczeństwo oraz wysokie osiągi samochodu. Kontrolę przeprowadzają wysoko wyspecjalizowani eksperci ASO, którzy mogą zdecydować o nieprzyjęciu danego pojazdu do programu, jeśli uniemożliwia to jego stan techniczny lub wizualny.

Dodatkową zaletą korzystania z programu Selekt jest ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja, jaką otrzymujesz kupując wybrane Volvo. Dzięki temu, w czasie objętym gwarancją możesz liczyć na bezkosztowe serwisowanie swojego samochodu w ASO. Gwarancja lub ubezpieczenie kosztów naprawy obejmuje wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne przez okres minimum 12 miesięcy od zakupu samochodu, bez limitu kilometrów. Ale to nie wszystko. Ubezpieczenie używanego Volvo obowiązuje nie tylko na terenie kraju, ale i na terenie całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, księstwie Liechtenstein i Norwegii. Ofertę uzupełnia usługa Assistance oraz możliwość wymiany wybranego Volvo. Na wymianę samochodu klient ma 30 dni, chyba że od chwili zakupu przekroczy limit 150 tys. km przebiegu.

 

Samochody używane Volvo

Klientów zainteresowanych możliwością zakupu używanego Volvo w ramach programu Volvo Selekt zapraszamy do salonu PRO-MOT Kielce. Jako autoryzowany dealer marki Volvo uczestniczymy w programie Volvo Selekt oferując Państwu luksusowe samochody używane w doskonałym stanie technicznym, potwierdzonym wielopunktową kontrolą przeprowadzoną przez specjalistów z ASO Volvo. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na samochody używane oraz odwiedzin w naszym salonie. Klientów zainteresowanych jazdą testową samochodem z programu Selekt prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również