Volvo S60 Summum – nowa jakość jazdy

Volvo S60 Summum to sportowy sedan łączący wyrafinowane osiągi z intuicyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym prowadzenie samochodu jest jeszcze łatwiejsze i bardziej bezpieczne. Komfort jazdy dodatkowo podnosi zaawansowane zawieszenie, które ułatwia opanowanie samochodu na każdej nawierzchni.

 

Ekonomiczne, moce, komfortowe i ekologiczne…

…takie jest właśnie Twoje nowe Volvo S60 Summum . Wyrusz w trasę i poczuj moc, jaka płynie z ekonomicznych silników i hybrydowej technologii plug-in. Czerp nieograniczoną przyjemność z jazdy, niezależnie od tego czy jeździsz po mieście czy pokonujesz długie trasy.

S60 to prawdziwy synonim klasy premium. Przestrzenne wnętrze i anatomicznie wyprofilowane fotele z opcją podgrzewania foteli przednich oraz miejsc zewnętrznych z tyłu zapewniają komfort i przyjemność podróżowania. Pojemny 442-litrowy bagażnik z łatwością pomieści wszystkie bagaże, a jeśli nie, zawsze pozostaje możliwość złożenia oparć kanapy, które są dzielone w standardowej proporcji 60/04.

 

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów

Volvo S60 to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wnętrze samochodu jest niezwykle bezpieczne dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Sercem systemu zabezpieczenia jest sztywna klatka, która chroni osoby znajdujące się w tracie zderzenia we wnętrzu pojazdu. Dodatkowo energię ewentualnego zderzenia rozpraszają znajdujące się z przodu i tyłu strefy kontrolowanego zgniotu.

 

Sprawdź swoje Volvo S60 Summum na trasie. Odwiedź najbliższy salon Volvo i umów się na jazdę testową, a doświadczysz tego, czego nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również