Volvo XC40 – zdobywca presitżowej nagrody Car of The Year 2018

Nagroda dla Volvo XC40 z pewnością była sporym zaskoczeniem dla marki. Pierwszy raz to nie Cross Country czy większy SUV, ale najmłodszy i najmniejszy w ofercie SUV’ów Volvo zdobył nagrodę samochodu roku. Czym zasłużył sobie na to prestiżowe wyróżnienie?

 

Volvo XC40 – projektowany z myślą o Tobie

XC40 to samochód zaprojektowany z myślą o codziennych potrzebach kierowców. W jego wnętrzu znajdziemy praktyczne schowki oraz dostęp do inteligentnych funkcji, których jedynym zadaniem jest upraszczanie życia. Jedną z nich jest asystent jazdy – Twój drugi pilot, który pomoże Ci w bezpiecznym utrzymaniu toru jazdy.

XC40 oferuje przestrzenne i przemyślanie zaprojektowane wnętrze, w którym wszystko masz pod ręką. Komfortowe fotele, starannie dobrane materiały i wysokiej jakości wykończenia gwarantują przyjemność z jazdy, która jest jeszcze większa dzięki doskonałym osiągom samochodu.

A jeśli wolisz bardziej sportowy charakter… Volvo XC40 w Wersji R-Design z pewnością Cię nie rozczaruje. Czarne elementy nadwozia, duże aluminiowe obręcze i fotele R-Design to zaledwie kilka z elementów, które nadają wyraz sportowej duszy nowemu Volvo XC40. W kabinie czeka na Ciebie także sportowa kierownica z opcjonalnymi łopatkami do zmiany biegów i czarna podsufitka, która doskonale podkreśla drapieżny charakter pojazdu.

Klientów zainteresowanych jadą testową nowym Volvo XC40 zapraszamy do kontaktu – Salon Volvo PRO-MOT Kielce. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi SUV’ami i samochodami typu Cross Country marki Volvo.

volvo xc40 cross country

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również