Volvo XC90: Najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji

Volvo XC90: Najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji – najlepszy samochód dla wymagających kierowców i pasażerów

Volvo XC90 to najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji, a co za tym idzie model zaprojektowany i produkowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dostępny w trzech wersjach wyposażenia – Momentum, R-Design i Inscription – oferuje komfort i wygodę, a zarazem niezapomniane wrażenia z jazdy. W wersji XC90 Momentum zapewnia więcej wyposażenia w standardzie, więcej charakteru Volvo oraz niezmienną elegancję i moc, za które kierowcy pokochali klasyczne XC90.

Zajrzyj do luksusowego wnętrza Volvo XC90 i wybierz swojego niezawodnego SUVa! Volvo XC90 w wariancie Momentum to samochód rodzinny, w którym każdy znajdzie wygodne miejsce dla siebie – Momentum PRO oferuje nawet do 7 miejsc siedzących, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisuje się w oczekiwania rodzin. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas podróży w nieznane.

 

Luksusowy wewnątrz i elegancki na zewnątrz

 

Volvo XC90 Momentum oferuje znacznie więcej w ramach wyposażenia podstawowego. O klasie i elegancji wersji świadczy wykończenie wnętrza Cross Brushed Aluminium, a także świetnie układająca się w dłoniach trójramienna, skórzana kierownica z elementami aluminium. Elegancką linię samochodu podkreśla natomiast wlot powietrza lakierowany w kolorze czarnym oraz eleganckie koła. Na co jeszcze możemy liczyć wybierając wersję Momentum?

Na komfort podróży z pewnością wpłynie skórzana tapicerka Moritz oraz zaawansowany system audio nowej generacji, który uprzyjemni każdą trasę. Kierowców z pewnością zachwyci bezkonkurencyjne zawieszenie Touring oraz systemy wspomagające, jak układ utrzymania pasa ruchu LKA. Całość uzupełnia 12,3-calowy wyświetlacz zegarów kierowcy, dzięki któremu masz wszystko pod kontrolą.

Volvo XC90 w wersji Momentum – podobnie jak w pozostałych wersjach wyposażenia – możesz skonfigurować wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu XC90 będzie naprawdę Twoje i nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.

 

Szeroki wybór Akcesoriów Volvo Cars

 

Dodatkowo funkcjonalność swojego nowego Volvo XC90 możesz zdefiniować przy pomocy markowych akcesoriów dostępnych u dealera. Dzięki akcesoriom Volvo Cars możesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje Ci Twoje życie i Twoje Volvo. Obok akcesoriów samochodowych oferujemy szeroki wybór akcesoriów lifestylowych, dzięki którym życie staje się prostsze i nabiera nowego wymiaru.

Miłośnikom sportowych wersji polecamy zajrzeć do wnętrza Volvo XC90 R-Design. To wnętrze z pewnością Was nie zawiedzie.

wnętrze Volvo

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również