Volvo XC90: Najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji

wnętrze Volvo
Volvo XC90 to najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji, a co za tym idzie model zaprojektowany i produkowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dostępny w trzech wersjach wyposażenia – Momentum, R-Design i Inscription – oferuje komfort i wygodę, a zarazem niezapomniane wrażenia z jazdy. W wersji XC90 Momentum zapewnia więcej wyposażenia w standardzie, więcej charakteru Volvo oraz niezmienną elegancję i moc, za które kierowcy pokochali klasyczne XC90.

Zajrzyj do luksusowego wnętrza Volvo XC90 i wybierz swojego niezawodnego SUVa! Volvo XC90 w wariancie Momentum to samochód rodzinny, w którym każdy znajdzie wygodne miejsce dla siebie – Momentum PRO oferuje nawet do 7 miejsc siedzących, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisuje się w oczekiwania rodzin. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas podróży w nieznane.

Luksusowy wewnątrz i elegancki na zewnątrz

Volvo XC90 Momentum oferuje znacznie więcej w ramach wyposażenia podstawowego. O klasie i elegancji wersji świadczy wykończenie wnętrza Cross Brushed Aluminium, a także świetnie układająca się w dłoniach trójramienna, skórzana kierownica z elementami aluminium. Elegancką linię samochodu podkreśla natomiast wlot powietrza lakierowany w kolorze czarnym oraz eleganckie koła. Na co jeszcze możemy liczyć wybierając wersję Momentum?

Na komfort podróży z pewnością wpłynie skórzana tapicerka Moritz oraz zaawansowany system audio nowej generacji, który uprzyjemni każdą trasę. Kierowców z pewnością zachwyci bezkonkurencyjne zawieszenie Touring oraz systemy wspomagające, jak układ utrzymania pasa ruchu LKA. Całość uzupełnia 12,3-calowy wyświetlacz zegarów kierowcy, dzięki któremu masz wszystko pod kontrolą.

Volvo XC90 w wersji Momentum – podobnie jak w pozostałych wersjach wyposażenia – możesz skonfigurować wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu XC90 będzie naprawdę Twoje i nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.

Szeroki wybór Akcesoriów Volvo Cars

Dodatkowo funkcjonalność swojego nowego Volvo XC90 możesz zdefiniować przy pomocy markowych akcesoriów dostępnych u dealera. Dzięki akcesoriom Volvo Cars możesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje Ci Twoje życie i Twoje Volvo. Obok akcesoriów samochodowych oferujemy szeroki wybór akcesoriów lifestylowych, dzięki którym życie staje się prostsze i nabiera nowego wymiaru.

Miłośnikom sportowych wersji polecamy zajrzeć do wnętrza Volvo XC90 R-Design. To wnętrze z pewnością Was nie zawiedzie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 41 362 75 75
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer PRO-MOT otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin