Samochody elektryczne Volvo: Wspólnie chronimy to, co najważniejsze

samochody elektryczne volvo

Oferta samochodów elektrycznych i hybrydowych plug-in Volvo pozwala nam zachować komfort przemierzania świata, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i przyszłość naszej planety. Wspólnie z samochodami elektrycznymi Volvo chronimy to, co najważniejsze – siebie. Ekologiczne jednostki napędowe, możliwość jazdy bez emisji spalin oraz wysoki komfort jazdy to nie wszystko, co mają nam do zaoferowania nowe modele Volvo z linii Recharge. Elektryczne samochody Volvo Reacharge z równą troską dbają o nasze bezpieczeństwo i wygodę tu i teraz. Przestronne wnętrza, systemy wspomagające kierowcę, dodatkowe funkcje – to wszystko sprawia, że podróżujemy wygodnie i bezpiecznie.

Volvo na prąd: Jak wybrać jednostkę napędową?

Należysz do rosnącej grupy kierowców, którzy chcieliby ograniczyć emisję spalin podczas codziennego przemieszczania się po mieście, ale nie do końca wiedzą, czy w naszych warunkach jest to możliwe? Poznaj wyjątkowe układy napędowe linii Recharge, w ramach których oferujemy Volvo na prąd i nie tylko. Warto bowiem pamiętać o tym, że także silnik hybrydowy plug-in pozwala nam na przemieszczanie się na określonych dystansach z zerową emisją spalin – wystarczy, że wybierzemy tryb elektryczny Pure, a do pracy możemy dojeżdżać korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego.

Świadomi tego, że nie każdy i nie wszędzie ma dostęp do stacji ładowania ograniczamy ślad węglowy wprowadzając dwa nowoczesne układy napędowe typu recharge – samochody całkowicie elektryczne oraz samochody hybrydowe plug-in oferujące możliwość korzystania z trybu elektrycznego, dynamicznego (silnik spalinowy) i hybrydowego.

Nowe Volvo elektryczne: XC40 Recharge

XC40 Recharge to pierwszy całkowicie elektryczny SUV, który pojawił się na rynku w drugiej połowie 2020 roku, będąc nie tylko pierwszym całkowicie elektrycznym SUVem marki Volvo, ale w ogóle pierwszym takim samochodem w tej klasie. XC40 Recharge stanowi unikalne połącznie stylu SUVa z cichym napędem elektrycznym oraz pojemnym akumulatorem zapewniającym daleki zasięg. Pojazd jest praktyczny, wysokowydajny i komfortowy w użytkowaniu. Doskonale sprawdza się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i na trasie – to Volvo na prąd zostało wyposażone w duży akumulator o pojemności 78 kWh, co pozwala pokonać dystans ponad 400 km po pełnym naładowaniu baterii. Samochód można ładować zarówno z sieci domowej (doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz posiadaczy garaży z dostępem do sieci energetycznej) oraz na szybkiej stacji ładowania prądem stałym. Dodatkowo układ odzyskuje energię hamowania, dzięki czemu zasięg pojazdu jest jeszcze większy.

Dzięki dalekiemu zasięgowi oraz możliwości ładowania z sieci domowej XC40 Recharge doskonale sprawdzi się także w warunkach nierozwiniętej infrastruktury, w ramach której szybkie stacje ładowania dostępne są tylko w wybranych miejscach.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 41 362 75 75
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer PRO-MOT otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin