Samochody hybrydowe Volvo: Nowe, ekologiczne oblicze luksusu

W trosce o środowisko naturalne, wpisując się w najnowsze światowe trendy w branży motoryzacji Volvo oferuje swoim Klientom samochody hybrydowe Volvo Plug In z unikalnej linii Recharge. Volvo Hybrid to samochody zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o jeszcze większym komforcie jazdy, dużych zasięgach i przyszłości naszej planety, która ma być bezpiecznym domem dla naszych dzieci i wnuków.

Miłośników innowacyjnych technologii… Zwolenników ekologicznego trybu życia… Wiernych fanów marki Volvo… Wszystkich zapraszamy do bliższego poznania się z linią Volvo Recharge, w ramach której oferujemy samochody elektryczne oraz hybrydowe typu plug in. Zmiana podejścia do podróżowania i wybór Volvo Hybrid to niezbyt wygórowana cena za bezpieczną przyszłość naszą i kolejnych pokoleń.

Volvo Hybrid: Zaprojektowane, aby lepiej przemierzać świat

 

Samochód hybryda Volvo oferuje nam połączenie natychmiastowej mocy z niską lub zerową emisją spalin. To samochody zaprojektowane specjalnie z myślą o ograniczeniu śladu węglowego, obniżeniu emisji spali i zahamowaniu postępującego efektu cieplarnianego, a zarazem pojazdy wykonane w taki sposób, abyś czerpał niezapomnianą przyjemność z jazdy na każdym kilometrze – niezależnie od tego, czy w trybie elektrycznym przemieszczasz się po mieście, czy zabierasz swoje hybrydowe Volvo w dalszą podróż.

Pracując nad samochodami elektrycznymi z linii Recharge projektanci Volvo nie zapomnieli o bezpieczeństwie kierowcy tu i teraz. Obok innowacyjnej jednostki napędowej, która została stworzona dla ludzkości i lepszej przyszłości, samochody hybrydowe Volvo zostały wyposażone w szereg systemów wspierających kierowcę i podnoszących bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu Twoje nowe Volvo Hybrid stanie się niezastąpionym kompanem każdej podróży – kompanem, który zadba o to, żebyś bezpiecznie dotarł do celu.

 

Volvo Plug In: Podróżuj nie emitując spalin

 

Niezależnie od tego, czy wybierzesz samochód w pełni elektrycznych, czy hybrydowe Volvo możesz podróżować nie generując spalin. Innowacyjna technologia wykorzystana w silnikach hybrydowych Volvo Hybrid pozwala na jazdę bez emisji spalin. Wystarczy, że wybierzesz tryb elektryczny Pure w samochodzie. W ten sposób możesz podróżować do pracy i przemieszczać się po mieście korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego, nie emitując spalin i nie generując wysokich kosztów eksploatacji swojego Volvo. Decyzję o wyborze samochodu elektrycznego lub hybrydy plug in najlepiej podejmować w kontekście dostępności do stacji ładowania. Jeśli ze względu na miejsce zamieszkania nie możesz korzystać ze stałego dostępu do ładowania sprawdź, co mogą zaoferować samochody hybrydowe Volvo, także  w wariancie Plug In.

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również