Samochody hybrydowe Volvo: Nowe, ekologiczne oblicze luksusu

samochody hybrydowe volvo

W trosce o środowisko naturalne, wpisując się w najnowsze światowe trendy w branży motoryzacji Volvo oferuje swoim Klientom samochody hybrydowe Volvo Plug In z unikalnej linii Recharge. Volvo Hybrid to samochody zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o jeszcze większym komforcie jazdy, dużych zasięgach i przyszłości naszej planety, która ma być bezpiecznym domem dla naszych dzieci i wnuków.

Miłośników innowacyjnych technologii… Zwolenników ekologicznego trybu życia… Wiernych fanów marki Volvo… Wszystkich zapraszamy do bliższego poznania się z linią Volvo Recharge, w ramach której oferujemy samochody elektryczne oraz hybrydowe typu plug in. Zmiana podejścia do podróżowania i wybór Volvo Hybrid to niezbyt wygórowana cena za bezpieczną przyszłość naszą i kolejnych pokoleń.

Volvo Hybrid: Zaprojektowane, aby lepiej przemierzać świat

Samochód hybryda Volvo oferuje nam połączenie natychmiastowej mocy z niską lub zerową emisją spalin. To samochody zaprojektowane specjalnie z myślą o ograniczeniu śladu węglowego, obniżeniu emisji spali i zahamowaniu postępującego efektu cieplarnianego, a zarazem pojazdy wykonane w taki sposób, abyś czerpał niezapomnianą przyjemność z jazdy na każdym kilometrze – niezależnie od tego, czy w trybie elektrycznym przemieszczasz się po mieście, czy zabierasz swoje hybrydowe Volvo w dalszą podróż.

Pracując nad samochodami elektrycznymi z linii Recharge projektanci Volvo nie zapomnieli o bezpieczeństwie kierowcy tu i teraz. Obok innowacyjnej jednostki napędowej, która została stworzona dla ludzkości i lepszej przyszłości, samochody hybrydowe Volvo zostały wyposażone w szereg systemów wspierających kierowcę i podnoszących bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu Twoje nowe Volvo Hybrid stanie się niezastąpionym kompanem każdej podróży – kompanem, który zadba o to, żebyś bezpiecznie dotarł do celu.

Volvo Plug In: Podróżuj nie emitując spalin

Niezależnie od tego, czy wybierzesz samochód w pełni elektrycznych, czy hybrydowe Volvo możesz podróżować nie generując spalin. Innowacyjna technologia wykorzystana w silnikach hybrydowych Volvo Hybrid pozwala na jazdę bez emisji spalin. Wystarczy, że wybierzesz tryb elektryczny Pure w samochodzie. W ten sposób możesz podróżować do pracy i przemieszczać się po mieście korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego, nie emitując spalin i nie generując wysokich kosztów eksploatacji swojego Volvo. Decyzję o wyborze samochodu elektrycznego lub hybrydy plug in najlepiej podejmować w kontekście dostępności do stacji ładowania. Jeśli ze względu na miejsce zamieszkania nie możesz korzystać ze stałego dostępu do ładowania sprawdź, co mogą zaoferować samochody hybrydowe Volvo, także w wariancie Plug In.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 41 362 75 75
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer PRO-MOT otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin