Volvo Car Financial Services: Leasing dla firm

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów biznesowych, a także osób prywatnych, marka Volvo Car Financial Services oferuje szereg usług finansowych, dzięki którym jako przedsiębiorca możesz wybrać finansowanie zakupu swojego nowego Volvo i jego ubezpieczenie zgodnie z własnymi potrzebami.

W zależności do preferencji oraz możliwości finansowych firmy, a także sposobu użytkowania samochodu w przedsiębiorstwie możemy zaoferować:

  • Abonament Care by Volvo – oferta All Inclusive to dostęp do nowego samochodu Volvo i szeregu usług dodatkowych w miesięcznym abonamencie,
  • Wynajem długoterminowy – to dostęp do wybranego samochodu Volvo w ramach niskiej raty miesięcznej przez cały okres użytkowania samochodu (w wariancie Selekt możliwość skorzystania z wynajmu długoterminowego samochodu używanego),
  • Kredyt,
  • Leasing klasyczny.

 

Volvo Leasing

Leasing z Volvo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców. Wynika to z licznych korzyści, jakie niesie za sobą zakup nowego samochodu Volvo w leasingu dla firmy, a także braku ograniczeń wynikających z limitów kilometrów czy stopnia zużycia leasingowanego samochodu. Dodatkowym atutem Volvo Leasing dla firmy jest możliwość wykupu pojazdu na własność, co zwłaszcza w przypadku leasingu krótkookresowego na pojazd z salonu pozwala na zakup praktycznie nowego samochodu do floty firmowej w naprawdę korzystnej cenie.

 

Volvo Leasing dla Firm: Warunki

 

Leasing w Volvo Car Financial Services to produkt dedykowany dla Firm, które cenią tradycyjne rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie. Z oferty leasingu dla firmy możesz skorzystać planując zakup nowego samochodu oraz samochodu używanego z programu Volvo Selekt. Sam produkt finansowy dostosowujesz do swoich preferencji i potrzeb.

Leasing z Volvo daje możliwość elastycznego wyboru poszczególnych parametrów. W zależności od wartości pojazdu wysokość opłaty wstępnej wynosi od 0 do 45%. Jednocześnie okres finansowania możemy rozbić na czas od 24 do 72 miesięcy. Volvo leasing dla firm jest dostępny W PLN lub EUR. Decyzję kredytową otrzymujemy już w ciągu godziny. A suma opłat w zależności od wybranego modelu wynosi już do 100%. To wszystko sprawia, że Volvo Leasing jest jedną z najbardziej korzystnych opcji zakupu pojazdu firmowego – niezależnie, czy zdecydujemy się na nowe Volvo z salonu, czy też używany pojazd z programu Volvo Selekt.

Warto pamiętać również o tym, że leasing to duża wygoda i oszczędność czasu – wszystkie formalności związane z zakupem, rejestracją i ubezpieczeniem samochodu możemy załatwić w jednym miejscu, a więc wybranym Salonie Volvo.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również